24 Mayıs Genel Tekrar Programı Ders Notları

17.05.2014 | Ders Notları,Duyurular

24 Mayıs Sınavına yönelik genel tekrar programımızın ilk günü yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Eğitimde işlenen ders notlarını katılımcılarımız, uzman adayı kursiyerlerimiz sitemizden, indirerek, telefonlarına gelen şifre ile açabilirler.

24 Mayıs Sınavı’na sayılı günler kala Gaziosmanpaşa’da faaliyetlerini sürdüren kurumumuz, uzman adayı kursiyerlerine yönelik genel tekrar programının ilk gününü gerçekleştirdi. 400’ü aşan kursiyerimiz genel tekrar programına katılım göstererek sınava yönelik ipuçlarını alma fırsatı buldu. İSG müfredatının yarısına yakın olan kendi konularında eşsiz bir sunum yapan hocamız, uzman adaylarının akıllarındaki son soru işaretlerini de ortadan kaldırdı.

Hocamızın eğitim sunumu ve sorularından derlenen İSG ders notları kursiyerlerimiz tarafından sitemizden indirilebilir. İndirilen dosyayı açmak için gerek şifre SMS mesajı ile telefonlarınıza iletilecektir. Lütfen mesajda gelen şifreyi kullanarak dosyayı açınız.

17 MAYIS 2014 TEKRAR PROGRAMI NOTLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Eğitimin ikinci gününde Yine Türkiye’nin en saygın ve deneyimli eğiticilerden, A Sınıfı uzman, Makine Mühendisi, kurumumuz kurucularından Sayın Kenan AKBULUT yer alacak. Kursiyerlerimiz tarafından deneyimi ve eğitim becerisi bilinen hocamızın eğitimi tekrar programımızın kapanışı olacak. Program sonrası yine deneyimli eğitici kadromuz tarafından ve yeni sınav sistemine göre hazırlanmış İSG deneme sınavı da uzman adaylarımızın kendilerini sınamalarına fırsat sağlayacak. Eğitimin ikinci gününe tüm kursiyerlerimizi bekliyoruz. 

  • Mail Bülteni

    Abone Olabilirsiniz..