İşyerinde COVID-19 Hızlı Tanı / Antikor Testi

İşyerinde COVID-19 Hızlı Tanı / Antikor Testi
10 Temmuz 2020 Cuma Blog

 

Yöntem Akademi, küresel COVID-19 hastalığından sonra Türkiye’nin yeni normal döneme başlamasına destek olmak için işletmeler için kapsamlı COVID-19 önlem programları sunuyor. İşyerinde COVID-19 hızlı tanı / antikor testi de bu önlemlerden bir tanesi


COVID-19 hızlı tanı / antikor testi, COVID-19 virüsüne maruz kalıp kalmadığınızı, şu anda enfekte olup olmadığınızı veya virüsle temas halinde olup olmadığınızı anlamak için çok önemlidir.

Hepimiz mümkün olduğunca çabuk ve güvenli bir biçimde işe geri dönmek, işyerimizi eski işleyişine geri döndürmek istiyoruz. Bu geri dönüşün güvenli olmasını sağlayacak uygulamalardan bir tanesi de, yaygın biçimde uygulanmakta olan COVID-19 hızlı tanı / antikor testidir.

COVID-19 hızlı tanı / antikor testi, özellikle kalabalık işyerlerinde ve/veya müşterilerle yoğun temas içerisinde bulunulan işyerlerinde, yeni işe girişlerde ve/veya bayram tatili gibi uzun süreli tatil dönüşlerinde personele toplu olarak kolaylıkla uygulanabilmektedir. Bu sayede, riskli / enfekte personelin tespit edilmesi, enfekte personelin işe dönüş yerine, sağlık kuruluşlarına yönlendirilmesi sağlanabilmektedir.

Böylelikle hem personelin kendisi, hem diğer çalışanlar, hem müşteriler hem de toplum için olası Covid-19 risklerine karşın önemli bir önlem sağlanmış olmaktadır.

Neden Personelimi COVID-19 Antikor Testi ile Test Ettirmeliyim?


İşyerinde hem kendiniz, hem çalışanlarınız hem de müşterilerinizin can güvenliğini / sağlığınızı önemsiyor musunuz? Sorunun cevabı çok basit; önemsemelisiniz. Ayrıca günümüzde COVID-19 doğrudan bir tehdit.

 

Bu yüzden en azından COVID-19 hızlı tanı / antikor testlerinin, yeni işe giriş yapan veya uzun süreli tatilden / izinden dönen personeller için uygulanması yüksek derecede fayda sağlayacaktır.

 

İşyerinde COVID-19 antikor testleri, virüsün yayılmasını sınırlarken, personelinizin işe dönüş potansiyeli hakkında bilinçli kararlar vermenize yardımcı olabilir. İşyerinde COVID-19 antikor testi, tüm sektörler ve personeller için önemlidir. Çalışanlarınız için İşyerinde COVID-19 antikor testi uygulamaları istiyorsanız Yöntem Akademi ile birlikte çalışarak yerinde test yaptırabilirsiniz.

Çalışanlarınız için COVID-19 hızlı tanı / antikor test uygulamaları ile ilgileniyorsanız, sizin için buradayız!

Yerinde uygulamalar için, işyeri hekimi ve işyeri hemşirelerimiz ile programınız dahilinde sizleri ziyaret edebiliriz.