İskele Kurulum Söküm Eğitimi


Milyonlarca işçi iskele üzerinde çalışıyor ve bu işçilerin iskele kaynaklı kazalardan korunması veya olası kazaları önlemesi için İskele Kurulumu ve Sökümü Eğitimi alması gerekmektedir. İskele Kurulumu ve Sökümü Eğitimi, iskele üzerinde çalışan her çalışanın olası tehlikeleri tanımak için alması gereken bir eğitimdir. İskele Kurulumu ve Sökümü Eğitimi kapsam...

0 yorum

0,00₺

Eğitimi Satın Al

Eğitim Detayları


Milyonlarca işçi iskele üzerinde çalışıyor ve bu işçilerin iskele kaynaklı kazalardan korunması veya olası kazaları önlemesi için İskele Kurulumu ve Sökümü Eğitimi alması gerekmektedir.

İskele Kurulumu ve Sökümü Eğitimi, iskele üzerinde çalışan her çalışanın olası tehlikeleri tanımak için alması gereken bir eğitimdir.

İskele Kurulumu ve Sökümü Eğitimi kapsamında çalışanlar, güvenli iskele kurma, sökme, taşıma ve kullanma konularında eğitilir.

Eğitim kapsamında iskele kurma ve sökme ile ilgili doğru prosedürler öğretilir.

Çalışanların iskelelerin kurulum aşamasından, iskelede çalışma ve iskele söküm aşaması da dahil olmak üzere tüm süreçler Yöntem Akademi’nin deneyimli eğitici kadrosu tarafından uygulamalı olarak anlatılmaktadır.

Eğitimler ile ilgili detaylı bilgi için formu doldurun sizleri bilgilendirelim!

 

Eğitim Talep Formu için Tıklayınız.

Tüm yorumlar gösteriliyor.
Ürün için henüz yorum eklenmemiştir.
Yorum eklemek için lütfen giriş yapınız.