Mobil Sağlık Hizmetleri


Bilindiği üzere; 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı yönetmelikleri gereği, iş yerlerinde, çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Çalışanların sağlık muayenelerinin kayıtları işe giriş ile birlikte periyodik olarak yenilenmesi ve işin türüne göre belli süreler boyunca saklanması yasal bir zorunluluktur.

İşçiler, sağlık testlerini periyodik olarak yaptırmalıdır. Bu durum işçilerin iş yerinden izin alarak çalışma ortamından uzak kalmalarına neden olur. Sağlık testlerine harcanan zaman sebebiyle operasyon faaliyetleri aksayabilir.

Mobil sağlık hizmetleri, iş sağlığı hizmetlerini iş yerini getirir. Bu sayede iş gücünüzü güvenli ve sağlıklı tutarken iş akışınızı da aksatmazsınız.

Mobil sağlık hizmetleri, çalışma ortamının işçilerin sağlığını nasıl etkilediğini ve maruz kaldıkları riskleri tespit eder. Böylece işçilerinizin sağlığını korur, verimliliklerini arttırırsınız!

Mobil Sağlık Hizmetleri Firmaları

Mobil sağlık hizmetleri firmaları arıyorsanız, İş sağlığı ve güvenliği sektöründe zengin bir geçmişe sahip olan Yöntem Akademi son teknoloji ekipmanları ve nitelikli sağlık personelleri ile size en iyi mobil sağlık hizmetlerini sağlar.

Mobil sağlık hizmetleri, hem işveren hem de çalışan için masrafları kısıtlar!

Mobil Sağlık Taraması Nedir?

Üretim faktörleri arasında en önemli etken emek yani insandır. İş sağlığı ve güvenliğinde de işçilerin sağlık durumu tüm iş güvenliği uygulamalarından daha önemlidir.

Mobil sağlık taraması sayesinde işçilerin sağlık durumlarına ilişkin detaylı bilgi edinilebilir.

Mobil Sağlık Taraması Nasıl Gerçekleşir?

İş yerleri mobil bir sağlık aracı ile ziyaret edilir ve ilgili kanunlarda belirtilen tüm sağlık muayeneleri, gerekli tahliller gerçekleştirilir.

Mobil sağlık taraması sayesinde sağlık durumu riskli işçiler tespit edilir, tedavi süreçleri başlatılır.

Yöntem Akademi’den mobil sağlık hizmetleri almak çok kolay! Yapmanız gereken tek şey sayfadaki formu doldurarak gerekli detayları bizimle paylaşmak. Form doldurmak istemiyorsanız iletişim sayfamızdan da bize kısa sürede ulaşabilirsiniz!

Hizmet Talep Formu için Tıklayınız.