Patlamadan Korunma Dökümanı Hazırlama Eğitimi


İş yerleri, çalışan insanlar için bünyesinde birtakım riskler barındırabilir. Bazı iş yerleri diğerlerine göre daha yüksek risk seviyesine sahiptir. Yüksek risk seviyesine sahip iş yerleri için iş güvenliği önlemleri arttırılmalıdır. Yanıcı sıvılar, yanıcı gazlar, yanıcı maddelerin bulunduğu, depolandığı tüm iş yerleri “28633 Sayılı Çalışanların Patlayıcı Ortamların Tehlikelerinden Korun...

0 yorum

0,00₺

Eğitimi Satın Al

Eğitim Detayları


İş yerleri, çalışan insanlar için bünyesinde birtakım riskler barındırabilir. Bazı iş yerleri diğerlerine göre daha yüksek risk seviyesine sahiptir. Yüksek risk seviyesine sahip iş yerleri için iş güvenliği önlemleri arttırılmalıdır.

Yanıcı sıvılar, yanıcı gazlar, yanıcı maddelerin bulunduğu, depolandığı tüm iş yerleri “28633 Sayılı Çalışanların Patlayıcı Ortamların Tehlikelerinden Korunması Hakkında Yönetmelik” ile patlamadan korunma dökümanı hazırlamakla yükümlendirilmiştir.

Yöntem Akademi’nin patlamadan korunma dökümanı hazırlama eğitimi sayesinde kapsamlı ve mevzuatlara uygun bir patlamadan korunma dökümanının nasıl hazırlanacağını öğrenirsiniz.

Patlamadan Korunma Dökümanı Hazırlama Eğitimi Veren Firmalar

Patlamadan korunma dökümanı eğitimi veren firmalar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında eğitim veren kurumlar olmalıdır. ÇSGB tarafından yetkilendirilmiş Yöntem Akademi, alanında yetkin eğitimci kadrosuyla beklentilerin ötesinde bir patlamadan korunma dökümanı hazırlama eğitimi sunar.

Kimler Patlamadan Korunma Dökümanı Hazırlama Eğitimi Almalı?

Patlamadan korunma dökümanı hazırlama eğitimine katılım için aranan herhangi bir şart yok. İsteyen herkes patlamadan korunma dökümanı hazırlama eğitimine katılabilir, kendinizi bu alanda geliştirmek istiyor olabilirsiniz, kişisel gelişiminize katkıda bulunmak istiyor olabilirsiniz. Ancak tüm bunların dışında iş güvenliği uzmanları mutlaka patlamadan korunma dökümanı hazırlama eğitimi almalıdır.

Detaylı bilgi almak ve kayıt işlemlerinizi hemen başlatmak için sayfadaki formu doldurabilir ya da iletişim sayfamızdan bize kısa sürede ulaşabilirsiniz!

Eğitim Talep Formu için Tıklayınız.

Tüm yorumlar gösteriliyor.
Ürün için henüz yorum eklenmemiştir.
Yorum eklemek için lütfen giriş yapınız.